fbpx

ми Не боїмося нових викликів

ЗАХІД БУДЕ ОСОБЛИВИМ

що ми  можемо

Наші переваги

Професіонали своєї справи

Маємо великий досвід обслуговування різноманітних заходів.

Адаптивні до часу та умов

Можемо швидко підготувати ексклюзивну пропозицію саме для Вас.

Підбираємо локацію

Допоможемо знайти локацію в Житомирі.

Відважні

Не боїмося нових викликів.

DSC_0541
Мобільна піца
Формат приготування піци на відкритому повітрі: розкочування тіста та формування піци, випікання в дров'яній печі. Гості Вашого святкування або корпоративного заходу оцінять спритність процесу приготування та свіжоспечену запашну піцу.
chef-cut-up-big-tuna-fish-restaura2nt_109285-3677
Big Fish шоу
Гастрономічне шоу з розбирання риби та приготування страв на відкритій кухні, здивує найвибагливіших гостей Вашої вечірки.

Відгуки наших гостей

Автосалон BMW в Житомирі співпрацює з рестораном вже не перший рік. Кожна авто-презентація за участю «Барбариса» проходить відмінно. Нам дуже імпонує професійне ставлення організаторів та офіціантів до подій, кухня преміум-класу та оперативність у вирішенні будь-яких завдань. Для рівня BMW дуже важливим є увага до деталей та бездоганне обслуговування наших гостей, саме тому ми обираємо «Барбарис». Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та щиро бажаємо успіхів!
Тетяна Лі
c@re-менеджер
ТОВ «Полісся Моторс Груп»
LIME fitness висловлює подяку за гостинність та особливу атмосферу затишку лаунж- ресторану «БАРБАРИС». Насправді вишукане місце з неповторним елегантним інтер’єром! Творчий підхід до приготування страв, дуже смачна і різноманітна кухня, турбота про деталі, бездоганне обслуговування усміхненого персоналу. Кожен знає свою роботу! Вже на протязі декількох років святкуємо корпоративи та користуємося послугами кейтерингу і кожного року нас дивує новизна страв та креативний підхід до організаціїї свята!
Олена Боровська
LIME Fitness
Хочемо виразити щиру вдячність ресторану «Барбарис» за проведення Дня відкритих дверей в автосалоні Mitsubishi в Житомирі. Організатори завчасно зв’язались з відповідальною особою, професійно підійшли до підготовки події, на місці проведення з’явились у повній готовності та без запізнень. Офіціанти спрацювали дуже злагоджено та чітко. Кухня – відмінна та надзичайно смачна. Підготовлений кейтеринг зі стильним оформленням відмітили всі наші гості. Mitsubishi в Житомирі рекомендує ресторан для проведення заходів тільки найвищого рівня, тому що на середньому «Барбарис» не працює!
Тетяна Лі
c@re-менеджер
ТОВ «Полісся Моторс Груп»
Послугами кейтеринга в «Барбарисі» скористалися вперше, але залишились дуже задоволеними. Все було вчасно та чітко організовано, їжа була смачною та виглядала гарно. Компетентна робота персоналу теж не залишилась без уваги, всі дуже ввічливі і вправні. Найкраще, що можна зробити для замовника - це звільнити його від переживань за власне свято і ресторан «Барбарис» справляється з цим на всі 100%. Рекомендуємо «Барбарис» та сподіваємось, що це не остання наша співпраця.
Марія Омецинська
ГК «Premium Space»

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ