fbpx
Фуршет

Послуга “Виїзний фуршет”

Виїзний фуршет — це один із найзручніших різновидів частувань гостей, який став популярним серед ділових людей та тих, хто цінує свій час і простір. Основна перевага такої послуги в легкості та невимушеності організації, а також в економному використанні простору. Організація фуршетів потребує професійного створення меню, правильного розташування страв. Кейтерингова компанія Салад організує вишуканий та вражаючий виїзний фуршет в Житомирі

 

На які події можна замовити фуршет?

Приміщення зі столами для фуршету вміщує набагато більше гостей, ніж те саме місце з великими бенкетними столами. Зазвичай, така подія триває невелику кількість часу. Відкриття компанії, магазину передбачає багато непостійних гостей. Тому радимо замовити виїзний фуршет для ділової зустрічі, презентації, виставки або урочистої події. 

 

Організація фуршету складається з таких частин:

 • плануємо вірогідну кількість запрошених;
 • укладаємо меню на фуршет;
 • оцінюємо попередній бюджет замовника;
 • визначаємо формат проведення події;
 • обговорюємо додаткові послуги, які цікавлять клієнта.

 

Що пропонує компанія Salad?

 1. Надаємо приміщення для фуршету або допомагаємо з пошуком відповідного місця.
 2. Організовуємо виїзний фуршет в Житомирі, а також в межах 70 км від міста.
 3. Необхідні сучасні меблі надає та транспортує до місця події компанія Салад.
 4. У вартість послуги входять: їжа, меблі, необхідне обладнання, обслуговування, транспортні послуги, текстиль, посуд, господарські та обслуговуючі матеріали.
 5. Оптимальна ціна послуги — з розрахунку на 1 людину від 70 грн і більше.
 6. В наявності професіональне та вишукане меню. За бажання можливо замовити власні страви, але не пізніше, ніж за 14 днів.
 7. Замовити послугу “Виїзний фуршет” можливо за тиждень до події. У випадку термінового замовлення організовуємо фуршет впродовж 2 днів.
 8. Працюємо для Вас цілодобово, навіть у свята та вихідні!
 9. Також діють додаткові послуги: оформлюємо фуршет квітами, повітряними кульками, арками; підбираємо ді-джеїв, музикантів, ведучих та аніматорів для дітей; можливий виїзд обслуговуючого персоналу (без їжі та напоїв).
 10. Замовити послугу “Виїзний фуршет” дуже просто! Для цього звертайтесь через сайт, Інстаграм або телефонуйте за вказаним номером.

Кейтерингова компанія Salad гарантує Вам вишуканий сервіс, оригінальні страви та чудово проведений час! Звертайтесь!

Із задоволенням підготуємо для вас унікальну пропозицію!
Маєте питання - пишіть нам вже зараз

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ