fbpx
Кава брейк

Запрошуємо на каву-брейк!

Будь-яка подія — конференція, семінар, ділова зустріч, тренінг — супроводжується кава-брейком. Перерва на каву є прекрасним способом не тільки затамувати голод учасників події, а й дає можливість познайомитись і поспілкуватись із цікавими людьми. Не варто недооцінювати кава-брейки, адже дуже часто найважливіші контракти укладаються саме за філіжанкою кави. Кейтерингова компанія Salad займається організацією кава-брейків для будь-яких подій!

 

Як організувати каву-брейк?

  1. Зазвичай кава-брейк триває від 20 до 40 хвилин. Цього часу цілком вистачить для відпочинку за філіжанкою кави з канапе. 
  2. Перерву на перекус варто влаштовувати не частіше, ніж один раз на 3 години. Якщо формат події займає весь день, радимо проводити 3-4 кава-брейки.
  3. Послуга передбачає не лише гарячі напої, а й легкі закуски.
  4.  Кава-брейк в офісі або діловій зустрічі не передбачає великої кількості офіціантів чи барменів. Мета полягає у неформальному спілкуванні гостей.
  5. Меню залежить від формату заходу та його відвідувачів. Наприклад, перерва на міжнародній зустрічі повинна бути організована на вищому рівні. Водночас звичайна кавова пауза в офісі не передбачає додаткової підготовки.

 

Особливості роботи компанії Салад

Замовити каву-брейк в Житомирі легко та доступно! Кожному клієнту ми гарантуємо сервіс на вищому рівні! Наші працівники допоможуть підготувати приміщення для перерви на каву, а в разі його відсутності підберуть найкращий для Вас варіант. Працюємо для Вас в Житомирі та в межах 70 км від міста. З собою беремо необхідні меблі. 

 

У вартість послуги входять: їжа, меблі, обладнання (марміти, електроподи), обслуговування, транспортні послуги, текстиль, посуд та господарські матеріали. Розрахована мінімальна ціна на одну людину складає 70 грн. Ви можете замовити страви, які є в нашому меню, а також запропонувати власні (за 14 днів до проведення кава-брейку). Оформлюйте замовлення на обрану послугу не пізніше, як за 7 днів до події. Якщо Ви звернулись до кейтерингової компанії за 2 дні до події, ми підемо Вам на зустріч. Адже працюємо для клієнтів 24/7! 

 

Додаткові послуги:

  • прикрашаємо приміщення квітами, кульками, арками;
  • підбираємо музикантів, ведучих, ді-джеїв, аніматорів;
  • виїзд обслуговуючого персоналу (без їжі та напоїв).

 

Як замовити каву-брейк? Заповнити форму на сайті

Із задоволенням підготуємо для вас унікальну пропозицію!
Маєте питання - пишіть нам вже зараз

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ