fbpx
Кейтеринг на природі

Кейтеринг на природі

Думаєте, як по-особливому відсвяткувати певну подію? Чи не хотіли б Ви провести час із користю на свіжому повітрі? Адже бенкет просто неба — це не тільки добре проведений час, але й можливість насолодитись чудовими краєвидами. Для цього потрібно небагато: лише замовте кейтеринг на природі у компанії Salad та отримуйте задоволення від якісного обслуговування!

Оберіть тематику заходу, місце та час проведення, кількість гостей, а все про інше подбаємо ми! Замовляйте послугу кейтерингу за 7 днів до зазначеної події. Цього часу цілком вистачить, щоб підготувати для Вас бездоганний сервіс

Особливості організації кейтерингу на природі

Кейтерингова компанія Салад зацікавлена організувати Ваш захід на найвищому рівні. Тому слід звернути уваги на найменші деталі.

  1. Тематика заходу. Завчасно продумайте стиль події. Це допоможе нам скласти ідеальне меню для Вас та гостей. 
  2. Меню. З задоволенням вислухаємо Ваші вподобання і смаки запрошених гостей. Ми пропонуємо як класичне меню, так і вегетаріанське для поціновувачів здорового харчування.
  3. Кількість гостей. Визначтесь з тим, скільки відвідувачів Ви плануєте прийняти на заході. Таким чином наші фахівці правильно розрахують кількість порцій.
  4. Місце проведення та час. Ми допоможемо підібрати найкращий простір для Вашої події. Для цього потрібно за 7 днів до заходу замовити кейтеринг на нашому сайті. Цього часу буде достатньо, щоб організувати свято.
  5. Обслуговування. В нашій команді працюють лише професіонали своєї справи! Офіціанти, кухарі, бармени створять незабутню атмосферу на Вашому заході. 
  6. Вартість послуги. Ціна складатиме від 70 грн з розрахунку на людину. 

Кейтерингова компанія Салад гарантує найвищий рівень наданих послуг. Замовляйте кейтеринг на природі прямо зараз! 

Із задоволенням підготуємо для вас унікальну пропозицію!
Маєте питання - пишіть нам вже зараз

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ