fbpx
Вегетаріанський кейтеринг

Вегетаріанський кейтеринг

Вегетаріанство та сироїдіння — це тренд 21 сторіччя. І не тільки Америка свідомо переходить на такий різновид харчування, а й Україна крок за кроком перехоплює тенденцію здорової та збалансованої їжі. Якщо Ваші гості є прихильниками даної течії, неодмінно врахуйте їх смаки та замовте вегетаріанський кейтеринг в компанії Salad

 

Особливості організації вегетаріанського кейтерингу

Працювати з овочами та фруктами — нелегка справа, яка потребує достатньо досвіду та правильної організації заходу. Нашим фахівцям важливо надати не лише вишукане та здорове меню, а й забезпечити його різноманітність, неповторний смак. Саме тому команда кейтерингової компанії Салад індивідуально підходить до обслуговування клієнтів, враховує всі деталі та побажання замовника, надає бездоганний сервіс. Слід пам’ятати, що вегетаріанство є відмовою від страв з продуктів тваринного походження, риби та м’яса, тому в наше меню ми вкладаємо тільки натуральні складові, які подаємо оригінально та вишукано!

 

Що передбачає вегетаріанський кейтеринг?

Спеціалісти компанії Салад з радістю допоможуть Вам оформити приміщення для бенкету, скласти смачне та корисне меню, в яке можуть входити:

  • гарячі страви (запечені, тушковані, смажені овочі; різноманітні овочі з кашами по типу різотто);
  • салати зі свіжих овочів та фруктів;
  • супи зі сезонних овочів, грибів або круп;
  • десерти та фруктові нарізки.

Вегетаріанський кейтеринг — це новинка, яка набирає обертів популярності серед українських гурманів. Меню складається зі смачних, корисних, яскравих страв, які нададуть Вашому святу нотку вишуканості та сучасності. Замовляйте вегетаріанський кейтеринг на сайті нашої компанії для весілля, дня народження, дитячого свята, відкриття магазину, тренінгу та інших важливих подій. Чекаємо саме на Вас!

Із задоволенням підготуємо для вас унікальну пропозицію!
Маєте питання - пишіть нам вже зараз

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ