fbpx
Кейтеринг в офіс

Кейтеринг в офіс

Як багато часу ми проводимо на роботі? І скільки залишається на відпочинок? А як поєднати роботу з релаксом? Справді, вченими доведено, що спільні корпоративи позитивно впливають на робочу атмосферу та стосунки між працівниками. То ж кейтерингова компанія Salad пропонує замовити фуршет в офіс вже сьогодні! Плануєте корпоратив? Ми надамо Вам найкращі послуги! 

 

Як замовити кейтеринг в офіс?

Фахівці компанії Салад залюбки вислухають Ваші пропозиції та вподобання щодо організації фуршету в офісі. Для нас важливі найменші деталі. Слід звернути увагу на певні нюанси перед замовленням даної послуги.

  1. Обслуговування. Надаємо послуги як великим компаніям, так і малочисельним фірмам. Якість послуги від цього не залежить, адже усім гарантуємо бездоганний сервіс.
  2. Меню. Пропонуємо смачні та оригінальні страви від професіональних кухарів. Також є можливість запропонувати власні страви, але не пізніше, ніж за 14 днів до фуршету. Враховуючи особливі смаки та побажання гостей, пропонуємо замовити вегетаріанський кейтеринг.
  3. Доставка. Замовити послуги кейтерингу можна в Житомирі, а також в межах 70 км від міста. 
  4. Оформлення. Допомагаємо в оформленні приміщення, сервіруванні столів. 
  5. Посуд та меблі. Компанія надає власний посуд, необхідні для фуршету меблі (в тому числі марміти та електроподи).

Діють додаткові послуги: оформлення приміщення квітами, повітряними кульками; обслуговуючий персонал на виїзд; пошук ведучих, ді-джеїв, аніматорів, музикантів. Їжа на замовлення кейтеринг — це не просто модний тренд 21 сторіччя. Це економія часу, енергії та просто суцільне задоволення! 

Замовити кейтеринг в офіс можна на сайті компанії Салад, на сторінці в Інстаграм або ж за вказаним телефоном. Ми додамо Вашій події смаку та оригінальності! 

Із задоволенням підготуємо для вас унікальну пропозицію!
Маєте питання - пишіть нам вже зараз

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ